O nás

 

Nachádzate sa na stránkach spoločnosti EKOLMONT, ktorá má dve hlavné činnosti - obchodnú a realizačnú.

Pod obchodnú časť spadá predaj plastov, hliníkových profilov, kovových konštrukcií, markíz, zimných záhrad, spojovacieho materiálu, tesnení a pod.   

Ekolmont

Firma Ekolmont s.r.o. vznikla v roku 2000 ako pokračovateľ v tradícii a kvalite združenia Ekol. Špecializuje sa na montované stavby. Najpoužívanejší materiál je polykarbonát.

 

Pôsobíme v oblastiach:

1. priemyselné budovy
2. obytné budovy
3. kovovýroba
4. servis - výškové práce

 

Cieľ našej práce je znížiť náklady na energiu - tepelná izolácia, zateplenie a hydroizolácia, odstrániť závady - opravy a rekonštrukcie, zvýšiť životnosť budov a estetiku.

 

Ekolpolykarbonat-ramec1.jpg

Obchodná spoločnosť EKOL vznikla v roku 1996 a sídlila v Považskej Bystrici. Predmetom jej činnosti bol predaj polykarbonátových platní a príslušenstva pre montáž. Hlavný obchodný artikel sú komôrkové polykarbonátové platne rôznych farebných odtieňov, plné platne vyrábané z polykarbonátov a z PETG (polyetylén-tereftalát-glykol). Súčasťou sortimentu je tovar určený pre montáž a ochranu polykarbonátových platní.

 

Výrobky dovážame priamo od výrobcov na predajný sklad EKOL v obci Plevník - Drienové pri Pov. Bystrici, kde sú pripravené k okamžitému odberu.

K 31.12.2013 firma Ekol ukončila svoju obchodnú činnosť a jej pokračovateľom je EKOLMONT s.r.o.,

 

Náš cieľ

Za prejavenú dôveru odvďačiť sa zákazníkovi spokojnosťou.

Konatelia a všetci pracovníci združenia sa tešia na spoluprácu s vami.